All rights reserved for U9 a.s.
Zatvoriť
Vyhľadať

Brigádnik

Ponúkame Vám možnosť brigády v stabilnej spoločnosti s možnosťou profesionálneho rastu v mladom a príjemnom kolektíve.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s oddeleniami spoločnosti v priebehu prípravy a realizácie dobrovoľných dražieb
Administratívne úkony v rámci dražobného procesu
Propagácia dražieb, vyhľadávanie potenciálnych záujemcov
Podrobný popis pracovnej náplne sa uchádzač dozvie na osobnom pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
právo, ekonómia, iné

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požadujeme minimálne jednoročnú odbornú skúsenosť v oblasti organizácie dobrovoľných dražieb. Uprednostňujeme predchádzajúcu skúsenosť s prácou u dražobníka alebo exekútora.

Od uchádzača sa očakáva dôsledný, zodpovedný a odborný prístup k zvereným prípadom. Schopnosť tímovej spolupráce, komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, pozitívne pracovné nasadenie, koordinačné a organizačné schopnosti. Ochota prispôsobiť pracovný čas aktuálnym potrebám zamestnávateľa.

Poslať CV