All rights reserved for U9 a.s.
Zatvoriť
Vyhľadať

Správca dražieb

Ponúkame Vám možnosť zamestnania v stabilnej spoločnosti s možnosťou profesionálneho rastu v mladom a príjemnom kolektíve, s motivujúcim finančným ohodnotením a Teambuildingovými aktivitami.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexná príprava, organizácia a realizácia dražieb v zmysle zákona č. 527/2002 o dobrovoľných dražbách – správa zvereného portfólia
  • Komunikácia s klientmi, dlžníkmi, spolupracujúcimi osobami ako aj jednotlivými oddeleniami spoločnosti v priebehu prípravy a realizácie dobrovoľných dražieb
  • Administratívne úkony v rámci dražobného procesu
  • Právna analýza zverených prípadov
  • Inzercia a propagácia dražieb, vyhľadávanie potenciálnych záujemcov

Podrobný popis pracovnej náplne sa uchádzač dozvie na osobnom pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
právo, ekonómia

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Strojopis - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
1

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požadujeme minimálne jednoročnú odbornú skúsenosť v oblasti organizácie dobrovoľných dražieb. Uprednostňujeme predchádzajúcu skúsenosť s prácou u dražobníka alebo exekútora.

Od uchádzača sa očakáva dôsledný, zodpovedný a odborný prístup k zvereným prípadom. Schopnosť tímovej spolupráce, komunikatívnosť, spoľahlivosť, flexibilita, pozitívne pracovné nasadenie, koordinačné a organizačné schopnosti. Ochota prispôsobiť pracovný čas aktuálnym potrebám zamestnávateľa.

Poslať CV