All rights reserved for U9 a.s.
Zatvoriť
Vyhľadať

Banská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický krajBanská Bystrica, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Administratívna budova, Banská Bystrica

Administratívna budova, Banská Bystrica
Administratívna budova, Banská Bystrica
Administratívna budova, Banská Bystrica
Administratívna budova, Banská Bystrica
Predajná cena
-

Základné informácie

Typ:priamy predaj
Kategória:komerčné nehnuteľnosti

Popis

Budova bola postavená v roku 1982 a celkovo má 3 trakty - A,B,C,. Trak C je oplotené parkovisko s rampou, kde je možné vytvoriť cca až 60 parkovacích miest  a tri garáže. Trakt A hlavná budova má nepravidelný tvar. Plocha jednotlivých podlaží nie je rovnaká. Stredná časť budovy má 1 PP a 6 NP, západná časť 1PP a 5 NP a východná časť 1 PP a 3 NP. Trakt B  je bytový dom napojený zo západnej strany na vyššiu časť budovy. Trakt B má 1PP a 5NP s čoho v PP sa nachádza pivnice a kočikáreň nájomcov. Na 1NP sa nachádzajú kancelárie ST-pôvodný stav, výťah a vchod s ulice Horná a vchod s parkoviska. 2NP slobodáreň 3 garsónky pre zamestnancov ST 3NP 3 garsónky pre zamestnancov ST 4 a 5NP byty – nájomcovia zamestnanci ST. Trakt A  v 1PP sa nachádzajú sklady, rozvody energií, lapač tukov, agregát, technológia ST, výťah.1NP kuchyňa s bufetom, Slovenská pošta, Fincentrum, recepcia(nefunkčná), výťahy, spoločné priestory, vestibul, bezbariérový prístup, technológie ST. 2NP Korporátne oddelenie  prešlo rekonštrukciou, kancelárie typu A, fitnes, technológie ST.3NP technológie ST archív, kancelárie toho času nevyužívané, call centrum ST.4 a 5NP kancelárie typu A pre ST. 6NP strojovňa výťahu a kotolňa. Na streche sa nachádzajú solárne panely a klimatizačné jednotky. Strecha prešla rekonštrukciou.
 
POLOHA: 
Administratívno prevádzková budova sa nachádza v centrálnej časti Banskej Bystrici. Horná ulica je spojená s Námestím SNP a ulicami: Skuteckého, Komenského, Kukučínová, Železničiarska, Československej armády a Partizánska cesta . V jej okolí prevláda zástavba obchodných, administratívnych a bytových budov.
 
Veľmi dobrá viditeľnosť objektu – priečelia obchodno-administratívnych priestorov Budovy sú obrátené priamo do Hornej ulice, Československej armády a Partizánska cesta. Veľmi dobré napojenie na MHD obsluhovaná  s viacerými  linkami do 50 metrov od budovy. Autobusová stanica  je vzdialená 1300metrov. Železničná stanica ja vzdialená 700m.V meste funguje viacero Taxi služieb. Dostupnosť pešej zóny do 800 metrov. 
 

Položka na mape

ZDIEĽAJTE  
Priamy predaj
Predajná cena-

Máte záujem?
Dajte nám Vaše kontaktné informácie a my sa Vám ozveme.

Ján Ševčík
REGIONÁLNY PRACOVNÍK 0948 513 670
jan.sevcik@u9.sk

V tejto lokalite

Administratívna budova, Banská Bystrica

Banská Bystrica   Predaj

Administratívna budova, Banská Bystrica