All rights reserved for U9 a.s.
Zatvoriť
Vyhľadať

Bratislava - Rusovce, okres Bratislava V, Bratislavský krajBratislava - Rusovce, okres Bratislava V, Bratislavský kraj

PREDAJ Luxusný rodinný dom v Rusovciach

PREDAJ Luxusný rodinný dom v Rusovciach
PREDAJ Luxusný rodinný dom v Rusovciach
PREDAJ Luxusný rodinný dom v Rusovciach
PREDAJ Luxusný rodinný dom v Rusovciach
PREDAJ Luxusný rodinný dom v Rusovciach
Predajná cena
-

Základné informácie

Typ:priamy predaj
Kategória:dom

Popis

U9 ponuka v mene majiteľa na predaj luxusný rodinný dom v tichej lokalite rodinných domov v blízkosti Rusovského kaštieľa, priľahlého parku a lesorparku.

Dvojpodlažná moderná prevzdušnená vila s maximálne využitým priestorom pre potreby členov rodiny ako aj návštev. Rodinný dom so 6 izbami s úžitkovou plochou 330m2 sa nachádza na pozemku o veľkosti 970m2, samostatnou garážou a terasou.

Na prízemí sa nachádza zádverie, sklad, WC, šatník, hlavná spálňa s kúpelňou, pracovňa, priestranná schodisková hala, sklad, špajza, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s krbom a s kútom pre sledovanie televízie, zimná záhrada a technická miestnosť so samostatným vchodom. Na poschodí sa nachádzajú 2 spálne so šatníkmi, pracovňa so šatníkom, 2x kúpelňa, sklad, veľkorysá schodisková hala poskytuje dostatok spoločného priestoru a je prepojená vďaka galérií s obývačkou na prízemí.

Dom bol postavený z kvalitných materiálov, technológií a technického vybavenia. Exteriér domu disponuje automatickou závlahou, kamerovým systémom, rozvodmi pre kosenie trávy

Celá vila pôsobí elegantné, nadčasovo a dýcha rodinnou atmosférou. Množstvo premyslených zaujímavých detailov domu zaručujú budúcim majiteľom vysoký štandard bývania.

Mestská časť Rusovce patrí medzi pokojné časti Hlavného mesta Bratislava s dostatkom možností pre aktívne športovo založených ľudí, zároveň vďaka novovybudovanému Lužnému mostu a prepojeniu na D4, D2, R7, A6, E75 je dostupnosť do Rakúska, Maďarska, centra Bratislavy za pár minút.


Viac informácií a cena na vyžiadanie


Položka na mape

ZDIEĽAJTE  
Priamy predaj
Predajná cena-

Máte záujem?
Dajte nám Vaše kontaktné informácie a my sa Vám ozveme.

JUDr. Mária Havrillová
JUDr. Mária Havrillová
REGIONÁLNY PRACOVNÍK 0948 001 763
maria.havrillova@u9.sk

V tejto lokalite

Dražba bytu na Černyševského ulici v Bratislave - Petržalke