All rights reserved for U9 a.s.
Zatvoriť
Vyhľadať

Modrý Kameň, okres Veľký Krtíš, Banskobystrický krajModrý Kameň, okres Veľký Krtíš, Banskobystrický kraj

Predaj rodinných domov, Modrý Kameň - Majere 2.

Predaj rodinných domov, Modrý Kameň - Majere 2.
Predaj rodinných domov, Modrý Kameň - Majere 2.
Predaj rodinných domov, Modrý Kameň - Majere 2.
Predaj rodinných domov, Modrý Kameň - Majere 2.
Predaj rodinných domov, Modrý Kameň - Majere 2.
Predaj rodinných domov, Modrý Kameň - Majere 2.
Predaj rodinných domov, Modrý Kameň - Majere 2.
Predaj rodinných domov, Modrý Kameň - Majere 2.
Predajná cena
-

Základné informácie

Typ:priamy predaj
Kategória:dom

Popis

Realitná spoločnosť U9 a.s. pripravuje na predaj 3 a 4 izbové rodinné domy v prekrásnom prostredí historického mesta Modrý Kameň v časti Majere II.

Ak hľadáte rodinný dom, ktorý poskytuje dostatok komfortu za rozumnú cenu, potom by Vás mohol zaujímať tento projekt rodinného domu, ktorý je navrhnutý ekonomicky, no zároveň poskytuje dostatok priestoru pre celú rodinu. Projekt je najlepšou voľbou pre každú mladú rodinu, nakoľko ponúka k dispozícií veľkorysý úžitkový priestor

- pri 3 izbových domov 116m2,

- pri 4 izbových domoch až 162m2.

Veľmi moderne prepracovaná vnútorná dispozícia domu ponúka novému majiteľovi využitie domu na dennú a nočnú časť. Domy sa predávajú v štádiu HOLODOM.

Stavebné riešenie:

Architektonické riešenie stavby je na navrhnuté podľa požiadaviek využitia na rodinný dom na bývanie. Stavba je bez podpivničenia. Vonkajšie hlavné rozmery stavby sú šírka 11,80m, dĺžka 12,30m a výška pri atike strechy 3,60m. Atiky sú navrhnuté v dvoch úrovniach – hlavná, vyššia atika je nad zádverím, obývacou izbou a kuchyňou, nižšia atika je nad ostatnou časťou RD – nočná časť. Nad terasou je navrhnuté prekrytie pergolou z hliníkových otočných lamiel.

Konštrukčný systém

Stavbu tvorí konštrukčný dvojtrakt s pozdĺžnym nosným systémov so stredovými a obvodovými nosnými stenami.

Zvislé nosné konštrukcie

Zvislými nosnými konštrukciami objektu sú murované obvodové a jedna vnútorná zalomená stredová pozdĺžna stena hrúbky 300mm. Steny spolu vytvárajú pozdĺžny nosný systém. Materiálovo sú steny novostavby navrhnuté z presných tvárnic Ytong (alternatíva - tehla Porotherm), zateplené kontaktným zatepľovacím systémom ETICS EPS-F o hrúbke 150mm. Prerušenie tepelného mosta v prekladoch je navrhnuté vložením tepelnej izolácie medzi preklady z polystyrénu XPS hr.min50mm.

Základové konštrukcie

Základové konštrukcie sú navrhnuté v tvare základových pásov do hĺbky min900mm pod úroveň terénu. Tvar základov je navrhnuté ako zloženie zo spodnej rozšírenej časti z prostého betónu a driekovej časti z debniacich tvárnic hr.300mm.

Tepelná izolácia

Tepelná izolácia je navrhnutá:

- Izolácia spodnej stavby základov po obvode do hrúbky min.500mm od úrovne upraveného terénu polystyrénom XPS hhr.120mm

- Izolácia podláh polystyrénom XPS hr.80mm a systémovou doskou pod podlahové vykurovanie

- Izolácia železobetónových vencov z polystyrénu XPS hr.50mm po obvode stavby

- izolácia stropu na I.NP - minerálnou vlnou MW hr.min30mm vložením medzi drevené priehradové väzníky

Zdroj tepla

Ako zdroj tepla na kúrenie a prípravu teplej vody je navrhnuté monoblokové tepelné čerpadlo vzduch-voda Vaillant aro THERM plus vWL55/6. Monobloková vonkajšia jednotka bude umiestnená na vonkajšej strane objektu na samostatnom základe. Je to vonkajšia reverzibilná jednotka s invertorom (riadenými otáčkami ventilátora a kompresora). Teplá voda sa bude pripravovať v integrovanom 190l zásobníku. Vnútorná jednotka bude umiestnená v technickej miestnosti na I.NP. Príslušenstvom TČ bude pripojovacia sada, ktorá obsahuje poistné ventily a dopúšťaciu slučku. Vnútorná a vonkajšia jednotka budú prepojené medeným potrubím s izoláciou 12mm. Zabezpečovanie zariadenie navrhovanej teplovodnej kotolne je riešené v zmysle STN.

Vykurovanie

Vykurovanie bude teplovodné podlahové s teplotným spádom 40/30 stupňov. V kúpeľni bude použitý doplnkový kúpeľňový register s možnosťou vybavenie elektrickou výhrevnou špirálou s termostatom. Hlavné rozvody vykurovacej vody s hydraulickej jednotky do rozdeľovača budú zhotovené z plastového potrubia s kyslíkovou batériou (alternatívne z medených rúr). Prívody budú v podlahe a v stene. Rúrky budú zaizolované izoláciou hr.9mm. Rozdeľovacia stanica bude slúžiť na rozvod vykurovacej vody do jednotlivých vykurovacích okruhov a telies.

Výplne otvorov

Výplne otvorom sú navrhnuté plastové okná a dvere s izolačným troj sklom-antracit. Vstupné dvere sú navrhnuté z hliníkových profilov s izolačným trojskom v kombinácii s plnou výplňou v dizajne výberu budúceho majiteľa podľa ponuky vo farbe – antracit.

Krytina

Krytina – hydroizolácia plochej strechy fóliou z PVC, altern.EPDM hr.1,5mm, geotextília h.300g/m2, na fólii bude tvoriť ochrannú vrstvu pod kamenným posypom strechy.

Rodinné domy sa budú predávať v stave HOLODOM (podrobným popis prác je k dispozícii). Samozrejmosťou je splnená výstavba v energetickej triede A0.

Pôdorysné riešenie domov je súčasťou prezentácie.

Ak túžite po elegantnom rodinnom dome, tento projekt domu si Vás získa na prvý pohľad.

Viac informácií na: https://www.modry-kamen.u9.sk/ponuka.html

Položka na mape

ZDIEĽAJTE  
Priamy predaj
Predajná cena-

Máte záujem?
Dajte nám Vaše kontaktné informácie a my sa Vám ozveme.

Mgr. Milena Bornstein
Mgr. Milena Bornstein
REGIONÁLNY PRACOVNÍK 0911 179 047
milena.bornstein@u9.sk

V tejto lokalite

Predaj pozemku na výstavbu rodinných domov, Veľký Krtíš.
Predaj rodinného domu v obci Čebovce
Pripravovaná dražba rodinného domu v obci Veľká Čalomija, okres Veľký Krtíš
Dražba rodinného domu v obci Želovce