All rights reserved for U9 a.s.
Zatvoriť
Vyhľadať

Brezno, okres Brezno, Banskobystrický krajBrezno, okres Brezno, Banskobystrický kraj

PREDAJ - Budova v centre mesta Brezno

PREDAJ - Budova v centre mesta Brezno
Predajná cena
-

Základné informácie

Typ:priamy predaj
Kategória:administratívna budova/priestor

Popis

Spoločnosť U9, a.s. ponúka exkluzívne na predaj administratívnu budovu v meste Brezno. Nehnuteľnosť sa nachádza v bezprostrednej blízkosti centra mesta vedľa obchodného domu a miestneho trhoviska. Zo zadnej strany je jednosmerná ulica ČSA a z ďalšej je hlavná cesta I triedy, ktorá vedie priamo do centra mesta. Nehnuteľnosť je v zástavbe 3 ďalších objektov – predajňa s drogériu, potravinami a obchodný dom. Budova má priamy vstup od hlavnej cesty a zo zadnej strany je vstup pre zásobovanie s nakladacou rampou. Priamo pred budovou sa nachádza autobusová zastávka.

Budova pozostáva z dvoch nadzemných podlaží, pričom v I NP da nachádzajú predajné priestory textilu a zmiešaného tovaru, skladové priestory, kuchynka, šatňa, technická miestnosť a na II NP sa nachádza ďalšia časť predajne, kadernícke a kozmetické služby, pričom táto časť je rozdelená na chodbu so spoločným vstupom do všetkých priestorov. Súčasťou budovy je výťah. Budova je obdlžníkového pôdorysu. Do užívania bola budova uvedená v roku 1993 .

Pozemok pod budovou nie je súčasťou predaja. Parkovanie v blízkosti do 100m.

Vhodná na obchodný priestor, reštauráciu alebo na poskytovanie služieb vzhľadom na polohu, kde sa nachádza.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás neváhajte kontaktovať na čísle 0948 917 609 alebo prostredníctvom mailu simona.chlposova@u9.sk.


ZDIEĽAJTE  
Priamy predaj
Predajná cena-

Máte záujem?
Dajte nám Vaše kontaktné informácie a my sa Vám ozveme.

V tejto lokalite

Predaj 2 izbového bytu v centre mesta Brezno
Dražba rodinného domu v obci Čierny Balog