All rights reserved for U9 a.s.
Zatvoriť
Vyhľadať

Martin, okres Martin, Žilinský krajMartin, okres Martin, Žilinský kraj

Dražba rodinného domu v Martine

Dražba rodinného domu v Martine
Dražba rodinného domu v Martine
Dražba rodinného domu v Martine
Dražba rodinného domu v Martine
Vyvolávacia cena
116 250 €


ZÁBEZPEKA: 15 000 €

Dátum dražby
-

1. OBHLIADKA: -
2. OBHLIADKA: -

Miesto dražby
-

Základné informácie

Typ:dražba
Kategória:dom

Popis

Predmetom opakovanej dražby je rodinný dom, ktorý sa nachádza na rohu ulíc Podhájskej a Košarišťanovej v Martine v mestskej časti Podháj, spolu s pozemkami o celkovej výmere 745 m2. Mestská časť sa nachádza cca 2 km od centra Marina, neďaleko sa nachádza zastávka MHD. Rodinný dom je v užívaní od roku 1966. Jedna sa o trojpodlažný objekt, ktorý je čiastočne podpivničený s obytným prízemím a podkrovím s manzardami a povalou. V suteréne sú 4 skladové priestory, chodba a sklad, na prízemí sa nachádza vstupná veranda a chodba s krbovou pecou, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, špajza, obývacia iuba a dve spálne. V podkroví sú umiestnené dve izby, z toho jedna s loggiou a povalový priestor. Obytné miestnosti sú orientované takmer na všetky svetové strany.

Rodinný dom s celkovou zastavanou plochou 231,21 m2 je trojpodlažný, čiastočne podpivničený s obytným prízemím a podkrovím s manzardami a povalou. V suteréne sú umiestnené štyri skladové miestnosti, chodba a sklad pod schodiskom. Na prízemí sa nachádza vstupná veranda a chodba s krbovou pecou, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, špajza, obývacia izba a dve spálne. V podkroví sú umiestnené dve izby, s toho jedna s loggiou a povalový priestor. Hlavný vstup do domu je riešený z dvora z juhovýchodnej strany cez vstupnú verandu. Obytné miestnosti sú orientované na východ, západ ale aj na južnú stranu do dvora.

Suterén: chodba , schodisko a sklad pod schodiskom, dreváreň a tri sklady

Prízemie: vstupná otvorená veranda, chodba s krbovou pecou na pevné palivo, samostatné schodisko do suterénu a podkrovia, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, samostatné WC, obývacia izba a dve spálne

Podkrovie: vstupné schodisko a chodba, izba s loggiou na západnej strane s oknom do ulice, izba s oknom na východnú stranu a povalový priestor.


Položka na mape

ZDIEĽAJTE  
Dražba
Vyvolávacia cena116 250 €
ZÁBEZPEKA15 000 €
1. Obhliadka-
2. Obhliadka-
Dátum dražby-
Miesto dražby-
Ivana Králiková
Ivana Králiková
REGIONÁLNY PRACOVNÍK 0948 917 601
ivana.kralikova@u9.sk

V tejto lokalite

Chata/drevenica v Kláštore pod Znievom, 2 izby, 229 m2